נעים להכיר, אני קירה

היי אנשי אלפא,

כייף להיות!

נעים מאוד ושמי קירה,

אני 11 שנים בשוק ההון,
מתכננת פיננסית בעלת הסמכה בינלאומית CFP וסוכנת ביטוח.

משנת 2011 אני עובדת בתחום הפיננסי, מתוכם 8 שנים בחברת “אלטשולר שחם” שם צמחתי לתפקיד ניהול בכיר של שני צוותים, ועד לתפקיד אמון הכפוף למנכ"ל החברה. בגיל 27 ניהלתי 54 אנשי צוות. הייתה לי הזכות לעבוד ביחד עם מובילי תחום ההשקעות. הייתה לי הזכות לעבוד עם הטובים וללמוד מהמקצוענים. היום, אני כבר מעל לשלוש שנים עצמאית ו “I’m here to stay”.

מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד הייתי בתנועה.
אנשים מסביבי אמרו לי שאני אמיצה.
ידעתי לזוז ממקומות שלא היו טובים לי וידעתי לקבל החלטות נכונות מבלי להתחשב ברגשות שליליים או פחדים שכמובן קיימים גם בי כמו אצל כולנו. היום, אני עוזרת לאנשים לצבור הון ומביאה את הידע והחוזקות האישיות שלי לתוך תהליך קבלת ההחלטות הפיננסי של הלקוחות שלי ומסייעת להם להסתכל על התמונה מלמעלה ולקבל החלטות נכונות ומושכלות ללא התחשבות בפחדים או חששות.

האני מאמין שלי – הייה אדם טוב ואמיתי והיקום יתגמל אותך על העשייה הזו.
אנ מאוהבת בעשייה שלי, בלקוחות שלי ואני מסופקת מזה שאני יודעת שאני הופכת את עולמם לקצת יותר ורוד וטוב

שיטת העבודה שלי היא אישית ומותאמת לפי מצב תעסוקתי וסטאטוס משפחתי, בהתאם לחלומות והתוכניות העתידיות של כל לקוח שמגיע אלי. יחד, אנו בונה איתם תוכנית מסודרת לטווח קצר, בינוני וארוך בתחומים כלכליים, השקעות, חיסכון, הלוואות, ריביות וביטוח.

שוחה 3 פעמים בשבוע באופן קבוע, לא שוחה תחרותי אבל מאוהבת בזה שזה גרם לי להיות. קשובה לגוף, אוהבת את עצמי יותר ובריאה. מקועקעת ומאמינה בכוחות אנרגטיים ורוחניים שעוטפים אותנו.

תמיד אומרת לעצמי- הכי חשוב הנרטיב. מה שאגיד לעצמי בראש, ככה גם תראה המציאות שלי :cherry_blossom:

מקסים, אהבתי מאוד :smiley: וברוכה הבאה!

דווקא המקום לקפוץ למים ולהיות עצמאית, הוא (לדעתי) הרבה יותר תובעני מאשר להיות בעמדה (אפילו בכירה) בחברה גדולה. אז שאפו ענק, ורק הצלחה!

אני חושב שדווקא עם הפרספקטיבה שלך יש לך הרבה מה להגיד על השקעות, אז בהחלט שמח שאת איתנו! :star_struck: